Шановні жителі громади!

Дата: 27.02.2020 14:31

10 березня 2020 року в приміщенні Центру надання адміністративних послуг за адресою: Запорізька область Більмацький район смт Комиш-Зоря вул.Вокзальна, 5

з 8.00 до 12.00 год. буде здійснено прийом громадян головним спеціалістом відділу «Більмацьке бюро правової допомоги».

Буде надано консультації чи роз’яснення з правових питань, допомогу в складанні документів правового характеру (заяв, скарг, звернень).

Також окремі категорії громадян мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, яка передбачає (складання процесуальних документів, представництво інтересів особи в суді).