ULEAD Запорізький регіональний офіс

Дата: 11.03.2020 11:28

Фото без описуГолови 23-х ОТГ Запорізької області підписали Меморандуми про співпрацю з Національною поліцією та участі у проєкті "Поліцейський офіцер громади".
Уже в серпні ці 23 ОТГ отримають обладнані автомобілі та почнуть працювати офіцери громад. Серед них - Смирновська сільська радаДолинська об'єднана територіальна громадаЧернігівська об'єднана територіальна громадаПреображенська об'єднана територіальна громадаМихайлівська сільська рада Вільнянського району Запорізької областіБіленьківська ОТГШироківська об'єднана територіальна громадаКомиш-Зорянська селищна об'єднана територіальна громадаНовоуспенівська Отг Новоуспенівська ОТГВеселівська ГромадаВиконавчий комітет Осипенківської сільської радиГуляйпільська міська територіальна громада, Берестівська Громада, ПРИАЗОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОБ’ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДАВоскресенська Об'єднана Територіальна Громада, Воздвижівська ОТГ, Петро-Михайлівська ОТГ, Мирненська об'єднана територіальна громада, Новоолександівська ОТГ, Семенівська ОТГ і Федорівська ОТГ.
Запорізький регіональний офіс ULEAD з Європою / ULEAD with Europe надавав організаційно-інформаційну підтримку громадам області в підготовці до участі у проєкті.