ОГОЛОШЕННЯ 55 сесія

Дата: 18.03.2020 11:02

Фото без описуШановні жителі громади!

Повідомляємо, що 26.03.2020 року о 13.00 в приміщенні Комиш-Зорянського селищного будинку культури відбудеться 55-та сесія Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області.

У зв’язку з оголошенням карантину на території громади, відповідно п.17 ст.45 ЗУ «Про місцеве самоврядування», з метою дотримання чинного законодавства, а саме: ст 29 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб, постанови КМУ від 11.03.2020 №211, та розпорядження селищного голови від 17.03.2020 №51 «Про внесення доповнень до розпорядження від 12.03.20 №47 "Про запровадження карантину на території Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області", 55-та сесія Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області буде проходити В ПОРЯДКУ ЗАКРИТОГО ЗАСІДАННЯ.

На пленарному засіданні планується розглянути  наступні питання порядку денного:

Проєкти рішень розміщені на офіційному сайті селищної ради

в розділі ПРОЕКТИ РІШЕНЬ  -  ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕЛИЩНОЇ РАДИ