Звернення селищного голови

Дата: 23.03.2020 18:14

У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації щодо захворюваності на новий коронавірус, а також зі збільшенням в Україні кількості лабораторно підтверджених випадків covid-19, закликаю жителів громади, які нещодавно повернулися додому із-за кордону, максимально обмежити контакти з оточуючими.

Рекомендую знайти можливість для самоізоляції. Самоізоляція передусім означає, що ви впродовж щонайменше 14 днів уникаєте будь-яких контактів з іншими людьми, щоб зменшити ризик зараження. Неприпустимі контакти віч-на-віч ближче ніж 1,5 метри та довше 15 хвилин. Єдиний виняток — звернення по медичну допомогу. При будь-яких симптомах хвороби зателефонуйте своєму сімейному лікареві  і дотримуйтесь подальших рекомендацій.

Відповідно ст. 5 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», ст. 44 Кодексу України про адміністративне правопорушення, ст. 325 Кримінального кодексу України, порушення умов карантину ( самоізоляції) тягне за собою  притягнення особи до адміністративної (від 17 тис грн. до  34 тис грн.) або кримінальної відповідальності (арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до трьох років. Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, каратимуться позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років).

Звертаюсь до вашої свідомості: подбайте не тільки про своє здоров’я, а і про здоров’я та життя  близьких вам людей!

Шановні жителі Комиш-Зорянської об'єднаної територіальної громади, якщо вам відомі випадки, коли особа, яка повернулася нещодавно із-за кордону (бо саме вони відносяться до І групи ризику), не дотримується самоізоляції, прохаю повідомляти старостам с. Благовіщенка Недобугі Ірині Федорівні, с. Білоцерківка Ребро Олександру Миколайовичу, с. Ланцеве Смоляній Світлані Анатоліївні, с. Шевченківське Крамар Генадію Миколайовичу, а також голові Комиш-Зорянської селищної ради Гнатуші Ігорю Вікторовичу.

Голова Комиш-Зорянської селищної ради:           Гнатуша Ігор Вікторович.