55-я сесія сьомого скликання від 26.03.2020р.

Дата: 27.03.2020 11:32

Список депутатів, зареєстрованих на 55-й сесії Комиш-Зорянської селищної ради сьомого скликання.
Бланки поіменного голосування депутатів:

Батечко Вадим Григорович
Бєляєв Анатолій Васильович
Брезицька Раїса Василівна
Василенко Олександр Петрович
Ганіманов Сергій Миколайович
Деменков Андрій Іванович
Довгополик Тетяна Анатоліївна
Купчинська Олена Анатоліївна
Лахно Ілля Анатолійович
Лифар Віктор Вікторович
Муха Катерина Сергіївна
Наливайко Наталя Віталіївна
Смоляна Людмила Іванівна
Хоменко Світлана Анатоліївна
Швець Людмила Петрівна
Комиш-Зорянський селищний голова І.В. Гнатуша

Порядок денний 55 сесії:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади Комиш-Зорянської селищної ради за 2019 рік

2. Про затвердження звітів про хід і результати виконання місцевих цільових Програм Комиш-Зорянської селищної ради за  2019 рік

3. Про звіт директора комунального підприємства «Мрія» по виконанню функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективне використання майна, за 2019 рік

4. Про звіт директора комунального підприємства «Мрія» щодо виконання фінансового плану за 2019 рік

5. Про звіт головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Комиш-Зорянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області по виконанню функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективне використання майна, за 2019 рік

6. Про звіт головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Комиш-Зорянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області щодо виконання фінансового плану за 2019 рік

7. Про звіт директора комунальної установи «Центр соціальних послуг» Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області по виконанню функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективне використання майна, за 2019 рік

8. Про звіт директора комунальної установи «Центр соціальних послуг» Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області щодо виконання фінансового плану за 2019 рік

9. Про затвердження тарифів та переліку соціальних послуг, які надаватимуться Комунальною установою «Центр соціальних послуг» Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області

10. Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 24.12.2019 року № 37 «Про бюджет Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (рішення прийняте зі змінами)

11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (кадастровий номер 2322781800:03:001:0345) та передачу у власність гр. Авраменко С.І.

12. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про земельну ділянку за адресою: смт Комиш-Зоря, вул. Лугова, 37, право на яку посвідчено державним актом на право приватної власності на землю

13. Про  надання дозволу на поділ земельної ділянки переданої у власність за державним актом на право приватної власності на землю   гр.  Дворському М.А.

14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Зайченко Н.О.

15. Про припинення користування земельними ділянками, які надавались  для ведення городництва гр. Мотренку В.В.

16. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки у власність гр. Павлюку А.С.

17. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) кадастровий номер 2322781800:03:003:0061 для сінокосіння і випасання худоби (сіножаті) з метою передачі в оренду гр.  Потапенко Л.О.

18. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства (кадастровий номер 2322781801:01:002:0035) гр. Симоненко Л.К.

19. Про припинення користування земельними ділянками (сіножаті) гр. Смоляною Л.І.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність гр. Смоляному В.І.

21. Про надання дозволу на проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення орієнтовною площею 7,00 га (контур 320 із земель колишнього КСП «Восток»)

22. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ФОП Вруцькому О.Г.

23. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (кадастровий номер 2322755400:01:017:0014) гр. Черіпко Я.О.

24. Про внесення змін до рішення Комиш – Зорянської селищної ради від 24.12.2019 №45 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення і обслуговування нежитлового приміщення (кадастровий номер 2322755400:02:004:0006) та передачу її в оренду гр. Шиш А.В.» (рішення прийняте зі змінами)

25. Про затвердження Положення про попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти на 2020 рік

26. Про затвердження Положення про уповноважену особу, відповідальну за організацію та проведення спрощеної закупівлі.

27. Про затвердження Положення про тендерний комітет Комиш-Зорянської селищної ради

28           «Різне» (ведеться протокольно)