Дата: 02.04.2020 16:07

Наразі ми всі вибудовуємо своє життя в нових умовах. Що змінилось для нас та які ще зміни чекають? Структура ООН Жінки в Україні проводить онлайн-опитування щодо гендерного впливу пандемії коронавірусу COVID-19 на повсякденне життя мешканок та мешканців України.

Результати цього опитування допоможуть правильно побудувати подальшу діяльність та надати рекомендації органам влади у зв’язку з ситуацією, що склалася.

Опитування займе не більше 10 хвилин. Участь у онлайн-опитуванні є анонімною. Я заздалегідь вдячна за відверті відповіді та залучення до онлайн-опитування рідних, друзів та колег.

Бережіть себе і своїх близьких!

Посилання на опитування.