Комиш-Зорянська ОТГ отримала благодійну допомогу

Дата: 23.06.2020 14:06

В рамках проекту «Підтримка об’єднаних громад в боротьбі з пандемією КОВІД-19» за фінансової підтримки Програми «U-LEAD з Європою» Міжнародним благодійним фондом «Карітас України» надано благодійну допомогу  Комиш-Зорянській ОТГ.

КНП «Комиш-Зорянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Комиш-Зорянської селищної ради отримав благодійну допомогу у вигляді захисних костюмів, медичних масок, распіраторів,перчаток, засобів для дезінфекції рук та приміщень та інших засобів медичного призначення для боротьби з пандемією КОВІД-19 для закладів медицини громади.

Працівники Комиш-Зорянської селищної ради отримали багаторазові захисні маски для обличчя.

Висловлюємо щиру подяку Міжнародному благодійному фонду «Карітас України» та  Програмі «U-LEAD з Європою» за надану допомогу у такий непростий для громади та країни в цілому час.