Оперативна інформація щодо надання матеріального забезпечення та страхових виплат по Більмацькому відділенню управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області за І півріччя 2020 року.

Дата: 23.07.2020 13:56

Більмацьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, прийнято зобов’язань (заяв-розрахунків страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам) на загальну суму 2 млн. 505 тис. грн.

у тому числі:

• допомога по тимчасовій непрацездатності у сумі 1 млн. 367 тис. грн., яка нарахована на підставі 580 листків непрацездатності;
  • допомога по вагітності та пологах у сумі 1млн. 130 тис. грн., яка нарахована на підставі 41 листка непрацездатності;
  • допомога на поховання у сумі 8 тис. грн. (2 випадки).

Відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, призначено страхових виплат потерпілим (членам їх сімей) на загальну суму 4 млн. 683,5 тис. грн.

у тому числі:

• щомісячні страхові виплати в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсують відповідну частину втраченого заробітку потерпілого призначено 212 особам у сумі 4 млн. 438 тис грн.;
  • щомісячні страхові виплати особам, які мають на це право в разі втрати годувальника призначено 13 особам у сумі 243 тис. грн.;
  • допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності призначена 2 особам на суму 2,5 тис. грн.