У Запорізькій області починає роботу п’ятирічна Програма з аграрного і сільського розвитку (АГРО), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл
Метою програми АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.
Програма включає три складові:
1. Покращення продуктивності та доступу до ринків у цільових ланцюгах доданої вартості шляхом реалізації таких завдань: сприяння використанню високоякісної сировини/матеріалів та передових технологій виробництва; покращення інфраструктури після врожайної обробки, зберігання та переробки; розширення доступу до ринків збуту;
2. Вдосконалення функцій підтримки шляхом: покращення доступу до ефективної та доступної іригації; покращення доступу до джерел фінансування; вдосконалення послуг у секторі;
3. Вдосконалення нормативно-правової бази у аграрному секторі внаслідок підвищення сприятливості національного та місцевого бізнес-середовища.
Більше про Програму АГРО – на нашій сторінці у Фейсбук: https://www.facebook.com/usaid.agro/.
Програма USAID АГРО запрошує до співпраці представників органів державної та місцевої влади, громадського сектору, товаровиробників та їх об’єднань у Запорізькій області, які прагнуть розвивати та покращувати ринкову інфраструктуру задля нарощування доданої вартості сільськогосподарської продукції, створення робочих місць, в тому числі несільськогосподарського напрямку, підвищення доходів та покращення якості життя у громадах.
На даному етапі Програма АГРО шукає партнерів та учасників ініціатив з впровадження нових технологій та підвищення продуктивності і якості у сфері виробництва плодоовочевої та ягідної, молочної та м’ясної продукції, аквакультури, кондитерських виробів і окремих продуктів харчування.
Метою цієї ініціативи є аналіз практичних потреб мікро, малих і середніх агровиробників та їх підтримка в удосконаленні процесів виробництва, запровадженні кращих практик, підвищенні прибутковості, впровадженні SMART технологій, покращенні безпечності та якості продукції.
Реєстрація доступна за посиланнями та QR-кодами:
Для виробників плодоовочевої та ягідної продукції
|
Для виробників м'ясо-молочної продукції
|
Для виробників кондитерських виробів і окремих продуктів харчування
|
Для виробників у секторі аквакультури
|
|
|
|
|
Термін подання заявок: до 15 серпня 2020 року.