58-а позачергова сесія Комиш-Зорянської селищної ради сьомого скликання 03.08.2020р.

Дата: 04.08.2020 14:07

Список депутатів, зареєстрованих на 58-й позачерговій сесії Комиш-Зорянської селищної ради сьомого скликання.

Прізвище, власне ім’я, по батькові обраного депутата

Номер одномандатного виборчого округу

Бланки поіменного голосування депутатів:

Батечко Вадим Григорович

Шпура Сергій Васильович

Яцканич Олександр Михайлович

бланк

депутат на виборчому окрузі не переобраний

Комиш-Зорянський селищний голова І.В.Гнатуша

має право голосу

бланк

Перелік питань 58 позачергової сесії:

1. Про затвердження  Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області (НОВА РЕДАКЦІЯ)
  2. Про встановлення термінів реалізації громадського бюджету (бюджету участі) на території Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади у 2020 році
  3. Про  надання частини чергової щорічної основної відпустки, надання  матеріальної допомоги на оздоровлення Комиш-Зорянському селищному голові
  4. Про прийняття транспортного засобу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Більмацького району у комунальну власність Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади
  5. Про затвердження розпоряджень Комиш-Зорянського селищного голови
  6. Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 24.12.2019 року № 37 «Про бюджет Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», зі змінами та доповненнями
  7. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва на умовах оренди гр. Бардус Т.М.
  8. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури для передачі в оренду гр.гр. Васильєву С.В., Башинському Є.В.
  9. Про виділення в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) із земель, які передавались в колективну власність КСП «Восток», гр. Крамаренку В.М.
  10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення та педачу в оренду гр. Ліпинському О.М.
  11. Про визнання рішення Комиш – Зорянської селищної ради від 27.2019 № 25 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність гр.гр. Скакуновій В.І., Гордієнку Г.О.» таким, що втратило чинність
  12. Про  надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення площею 21,3000 га з метою передачі в оренду гр. Федьку М.М.
  13. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для сінокосіння і випасання худоби для передачі в оренду гр. Назимок Ю.С.
  14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  та передачу у власність гр. Болбат С.А.
  15. Про внесення змін до договору оренди землі від 07.10.2010 №33  укладеного з гр. Раденком О.І.
  16. Про  внесення змін до договору оренди землі від 07.10.2010 №82  укладеного з гр. Раденком О.І.
  17. Про внесення змін до договору оренди невитребуваних земельних часток (паїв) від 09.08.2010  №38,  укладеного із ТОВ «Агро Дружба»
  18. Про внесення змін до договору оренди невитребуваних земельних часток (паїв) від 09.08.2010  №40,  укладеного із ТОВ «Агро Дружба»
  19. Про внесення змін до договору оренди невитребуваних земельних часток (паїв) від 09.08.2010  №41,  укладеного із ТОВ «Агро Дружба»
  20. Про внесення змін до договору оренди невитребуваних земельних часток (паїв) від 09.08.2010 №42,  укладеного із ТОВ «Агро Дружба»
  21. Про внесення змін до договору оренди невитребуваних земельних часток (паїв) від 09.08.2010 №45,  укладеного із ТОВ «Агро Дружба»
  22. Про внесення змін до договору оренди невитребуваних земельних часток (паїв) від 09.08.2010 №46,  укладеного із ТОВ «Агро Дружба»
  23. Про внесення змін до договору оренди невитребуваних земельних часток (паїв) від 09.08.2010  №47,  укладеного із ТОВ «Агро Дружба»
  24. Про внесення змін до договору оренди невитребуваних земельних часток (паїв) від 09.08.2010 №48,  укладеного із ТОВ «Агро Дружба»
  25. Про внесення змін до договору оренди невитребуваних земельних часток (паїв) від 09.08.2010 №49,  укладеного із ТОВ «Агро Дружба»
  26. Про внесення змін до договору оренди невитребуваних земельних часток (паїв) від 09.08.2010 №52,  укладеного із ТОВ «Агро Дружба»
  27. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гаврилястій Н.М.
  28. Про припинення договору оренди нерухомого майна від 01.11.2016 №23G330-1217/16
  29. Про закріплення комунального майна на праві господарського відання за комунальним підприємством «Мрія» Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області
  30. Про розгляд заяви ТОВ «Агро Дружба».