ООН оголошує конкурс малих бізнес-грантів

Дата: 13.08.2020 09:02

Наразі Програма ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, уряду Королівства Данія та уряду Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, в окремих районах Запорізької області (Бердянський, Приморський, Приазовський, Оріхівський, Гуляйпільський, Якимівський, Більмацький, Мелітопольський та Токмацький). Метою Програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку пріоритетних секторів, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону. Загальна сума грантового пулу, який буде розподілено протягом 2019-2020 років, складає 5,24 млн. доларів США.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ  МІКРО, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ В ОКРЕМИХ РАЙОНАХ ТА МІСТАХ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Конкурс грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро, малих та середніх підприємств Донецької, Луганської та Запорізької областей

Посилання на конкурс: https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/recovery-and-peacebuilding/grant-opportunities-UN-RPP/UN-RPP-grant-to-supoort-MSME-in-eastern-Ukraine/?fbclid=IwAR1DAqwg8iW8Ub28xjQlfrligkSSI9buOMJEpf8CM36A5_D9CNWl7md6WWQ