Шановні жителі Комиш-Зорянської ОТГ, ПРИЙОМ ПРОЄКТНИХ ЗАЯВОК ДО ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ (БЮДЖЕТУ УЧАСТІ) РОЗПОЧАТО!

Дата: 17.08.2020 14:50

Термін подачі заявок з 17.08.2020 по 15.09.2020

Хто може бути автором?: Автор проєкту – це особа, яка досягла 14-річного віку, яка створила ідею щодо покращення Комиш-Зорянської селищної  об’єднаної територіальної громади, оформила її у вигляді проєкту у спосіб, передбачений у Положенні про громадський бюджет (бюджет участі) Комиш-Зорянської селищної ради (надалі – Положення) та відповідає одному з таких критеріїв:

1. Місце проживання особи зареєстроване у одному з населених пунктів Комиш-Зорянської  ОТГ, що підтверджується паспортом, або іншим документом.

2. Особа не зареєстрована, але фактично проживає у одному з населених пунктів Комиш-Зорянської  ОТГ, що підтверджується довідкою про фактичне місце проживання

3. Місце народження особи зареєстроване у одному з населених пунктів Комиш-Зорянської ОТГ, що підтверджується паспортом або свідоцтвом про народження.

Автор проєкту може подати не більше 2 проєктів, реалізація яких поширюється на територію лише одного округу (наприклад, якщо особа проживає та/або зареєстрована в смт Комиш-Зоря, то і проєкт, поданий нею, повинен розповсюджуватись тільки на даний населений пункт громади)

1 округ- смт Комиш-Зоря

2 округ – с Благовіщенка, с Новокам’янка

3 округ – с Білоцерківка, с Черешневе

4 округ – с Шевченківське, с Труженка, с Тернове, с Руденка

5 округ – с Ланцеве

Для подання пропозицій та проєктів, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету (бюджет участі) Комиш-Зорянської селищної ради, необхідно заповнити бланк за формою згідно з додатком 1 до Положення, додавши до нього список з підписами не менше з 15 громадян України, що належать до територіальної громади та/або мають право голосу (окрім автора/авторів пропозиції (проекту), які підтримують цю пропозицію (проект), відповідно до округу, за формою згідно з додатком 1 до Положення.

Які вимоги до поєктної заявки?:

- проєкт відповідає нормам законодавства;

- усі обов'язкові поля форми, наведеної у додатку 1 до Положення, заповнені;

- питання реалізації проєкту знаходиться в межах компетенції Комиш-Зорянської селищної ради;

- реалізація проєкту планується на землях, які належать на праві комунальної власності Комиш-Зорянській селищній об’єднаній територіальній громаді , на території будівель (приміщень) та об’єктів соціально-культурної сфери комунальної форми власності;

- реалізація проєкту не порушує прав інших осіб;

- реалізація проєкту не порушує прав інтелектуальної власності;

- бюджет проєкту, розрахований автором, включає усі витрати, пов’язані з реалізацією проєкту (розробкою проєктної документації; закупівлею сировини, матеріалів, комплектуючих; оплатою підрядним організаціям послуг логістики (доставка, зберігання); оплатою праці виконавців; інформуванням жителів про реалізацію проєкту (у разі необхідності));

- проєкт відповідає критерію загальнодоступність.

- вартість реалізації малого проєкту не перевищує 50,000 тис грн., а великого проєкту не перевищує 100,000 тис грн.

Як подати проєктну заявку?

Проєкти подаються в паперовому вигляді за адресою: смт Комиш-Зоря, вул Вокзальна, 5, або в електронному вигляді на е-mail:  25223155@mail.gov.ua  або  kzorya2008@ukr.net  з послідуючим підтвердженням у паперовому вигляді.

Для спрощення процедури подання жителі старостинських округів можуть подавати свої проєкти старостам.

Для ознайомлення:

Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області (НОВА РЕДАКЦІЯ), затверджене рішенням селищної ради від 03.08.2020 року №1

Додаток 1 до Положення «Бланк-заявка пропозиції (проєкту), реалізація якої відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету (бюджету участі) Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області на 20__ рік та список мешканців _____________________________, які підтримують цю пропозицію (проєкт)»