РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ "Чого мені не вистачає для проведення дозвілля?"

Дата: 25.08.2020 18:00

Шановні жителі громади!

Готові презентувати вам перші результати з аналізу проведеного опитування "Чого мені не вистачає для проведення дозвілля?", що проводилось серед жителів громади протягом минулих 2-ох тижнів, в рамках виконання домашнього завдання за вихід у ФІНАЛ Програми #DOBRE

Опитування проводилось шляхом заповнення анкети в онлайн форматі, паперовому вигляді. Також протягом 1 робочого дня працівники селищної ради провели телефонне опитування жителів громади.

Як ми вже говорили попередньо до селищної ради надйшло 681 анкета. Проте під час більш детального аналізу  залишилось 653 анкети (Це пов’язане з тим, що один житель громади від свого імені міг подати декілька однакових онлайн анкет, або заповнити онлайн та паперові форми)

Отже хто пройшов опитування

жінки 67% та чоловіки 33%

Розподіл респондентів за віком

0-18 років – 60 осіб

19-35 років – 215 осіб

36-59 років -293 особи

60+ років -85

Що стосується основних питань анкети, результати ви можете побачити на діаграмах.

Зауважимо, 74% опитаних виявили бажання відвідати тренінги та короткострокові семінари, що можуть бути реалізовані на території громади

Зараз ми розповіли вам про загальні показники.

Але ми також розуміємо, що кожна територія громади є різна, і у жителів окремих населених пунктів є свої потреби. Тому найближчим часом планується проведення більш детального аналізу по опитуванню в розрізі старостинських округі та центру громади.

Слідкуйте за новинами.

Результати опитування стали для селищної ради досить несподіваними. І тепер саме на його підставі планується переглянути пріоритетні напрямки фінансування по сфері культури, дозвілля та благоустрою території.

Ще раз ДЯКУЄМО всім жителям громади, хто долучився до опитування.