Дорогі школярі, вчителі та батьки! Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.

Дата: 01.09.2020 08:10

Особливим і дуже важливим у житті цей день є для наших  першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на шлях нових знань та відкриттів. Не менш важливим він є і для майбутніх випускників, яким зовсім скоро  доведеться вирушати у доросле життя та обирати свою професійну стежину.

Тож бажаю всім учням гарного настрою протягом усього навчального року, нових друзів, яскравих вражень, високих досягнень та постійного прагнення до знань,  а вашим  батькам — здоров’я, сил і терпіння!

Хочу висловити  велику вдячність  шановним учителям за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння.

Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями й мудрістю нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення.

Нехай цьогорічний першовересень принесе  нашим дітям  широкі обрії знань, педагогам – задоволення від результатів роботи, а батькам – віру в щасливу долю їхніх дітей!

Ще раз вітаю всіх, дорогі друзі, з новим навчальним  роком !

Зі святом – Днем знань ! Успіхів Вам у праці та навчанні!

Комиш-Зорянський селищний голова                                   Ігор ГНАТУША