УВАГА, ЧАС СПЛИВАЄ!

Дата: 03.09.2020 13:12

Станом на 03.09.2020 року до селищної ради подано лише 2 проєктні заявки для участі у громадському бюджеті (бюджеті участі) Комиш-Зорянської селищної ради 2020 по округу №1 смт Комиш-Зоря

Шановні жителі громади, у вас залишилось 13 днів (останній день прийняття проектних заявок 15.09.2020 року), для того щоб подати до селищної ради свій проєкт, який може бути реалізований за рахунок коштів громадського бюджету (бюджету участі)Комиш-Зорянської селищної ради 2020.

Як подати проєктну заявку?

Проєкти подаються в паперовому вигляді за адресою: смт Комиш-Зоря, вул Вокзальна, 5, або в електронному вигляді на е-mail:  25223155@mail.gov.ua  або  kzorya2008@ukr.net  з послідуючим підтвердженням у паперовому вигляді.

Для спрощення процедури подання жителі старостинських округів можуть подавати свої проєкти старостам.

Для ознайомлення:

Бланк-заявка пропозиції (проєкту), реалізація якої відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету (бюджету участі) Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області на 2020 рік та список мешканців _____________________________, які підтримують цю пропозицію (проєкт)»

Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області (НОВА РЕДАКЦІЯ), затверджене рішенням селищної ради від 03.08.2020 року №1