Зміни до порядку денного 59 сесії селищної ради

Дата: 18.09.2020 10:05

Шановні жителі громади!

Повідомляємо, що до порядку денного 59 сесії селищної ради, проведення якої планується 22.09.2020 року  року о 13.00 в приміщенні Комиш-Зорянського селищного будинку культури, включено ще 12 додаткових питання, які потребують термінового розгляду.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗІ ЗМІНАМИ ТА ДОПОВНЕННЯМИ
З даними проектами рішень всі бажаючі мають змогу ознайомитись  на офіційному сайті селищної ради

в розділі ПРОЕКТИ РІШЕНЬ  -  ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Також звертаємось до жителів громади з проханням утриматись від відвідування пленарного засідання 59 сесії Комиш-Зорянської селищної ради, у зв’язку з подовженням адаптивного карантину на території України.

З метою  дотримання чинного законодавства, а саме ст. 29 ЗУ "Про захист населення від інфекційних хвороб", постанови КМУ від 11.03.2020 №211, особи, які не матимуть засоби індивідуального захисту (одноразові маска та перчатки), до сесійної зали допускатись не будуть.