ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДНЯ ВЕТЕРАНА!

Дата: 01.10.2020 08:33

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Шановні ветерани, поважні жителі громади!

Безмежна вдячність Вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за високу громадську свідомість, за гідний приклад для наслідування.

Тяжкі випробування випали на Вашу долю. Та пройшовши крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, ви зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління – чесність, гордість, вихованість, толерантність.

Від щирого серця бажаю Вам найголовнішого - міцного здоров’я,

злагоди та добробуту!  Нехай всі проблеми, незгоди обходять стороною,

а добро, що ви робите, повертається сторицею, щоб вогник родинного тепла – одвічне джерело любові та наснаги – завжди зігрівав Ваші серця!

З повагою

Комиш-Зорянський селищний голова                                                      Ігор ГНАТУША