Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI»

Дата: 01.10.2020 09:31

24 вересня 2020 року у місті Запоріжжя на замовлення Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ)  у рамках програми «Правова підтримка ВПО та органів місцевого самоврядування», яка виконується у відповідності з Проектом «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI», що фінансується з грантових коштів Уряду Німеччини, наданих через KfW  Благодійною організацією «Благодійний фонд «Право на захист» проведено захід на тему «Презентація пакету зразкових документів для створення фонду житла для тимчасового проживання ВПО в місцевих радах» в якому від Комиш-Зорянської ОТГ взяли участь: Комиш-Зорянський селищний голова Ігор ГНАТУША та заступник селищного голови з питань виконавчих органів ради Віктор МЕРЕШКО.

Питання відсутності власного житла, оплата комунальних послуг, умови проживання, оплата оренди житла в країні є вкрай проблематичною. Внутрішньо переміщені особи, як ніхто інший, потребують підтримки.

Комиш-Зорянська ОТГ вже має довгостроковий та ефективний досвід з Українським фондом соціальних інвестицій, а саме: у 2016-2018 роках на території смт Комиш-Зоря було втілено в життя мікропроект УФСІ-V «Створення житлових умов для ВПО в смт Комиш-Зоря, Куйбишевський район, Запорізька область (соціальне житло – квартири)/ KFW»  відповідно до якого було побудовано чотирьох квартирний житловий будинок для ВПО.

Загальна вартість проекту понад 2 (два) мільйона гривень.