Круглий стіл на тему: «Насильство в сім’ї: як захиститися?»

Дата: 04.10.2020 00:12

02 жовтня 2020 року в рамках проведення заходів з нагоди Міжнародного дня ненасильства в Комиш–Зорянській селищній раді за участі селищного голови Ігоря ГНАТУШІ, директора КУ «Центр соціальних послуг» Комиш– Зорянської СР Людмили ЛИХВАРЬ, завідувача відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «ЦСП» Яни МІЩЕНКО,   особи відповідальної за запобігання та протидію домашньому насильству та насильству за ознакою статі в Комиш-Зорянській ОТГ (секретар селищної ради) Катерини МУХИ та начальника відділу освіти виконавчого апарату Комиш–Зорянської селищної ради Альони БУЗАЛО проведено круглий стіл на тему: «Насильство в сім’ї: як захиститися?».

Учасники круглого столу обговорили питання щодо взаємодії суб’єктів соціальної роботи, різноманітних аспектів проблеми насильства в сім’ї, обмінялися досвідом і практичними порадами щодо можливих шляхів виходу з критичних ситуацій.

У резолюції ООН сказано, що Міжнародний день ненасильства служить додатковим приводом для того, щоб «пропагувати ненасильство, в тому числі шляхом освітньої і суспільно-роз'яснювальної роботи».