У Комиш-Зорянській ОТГ перший випадок захворювання на COVID-19

У Комиш-Зорянській ОТГ

перший випадок захворювання

на COVID-19

У Комиш-Зорянській громаді зафіксовано перший випадок інфікування на короновірус.

09.10.2020 за результатами лабораторного дослідження біопроб підтверджено позитивний результат у одного з жителів смт Комиш-Зоря. На щастя хвороба має легкий стан перебігу. Тому дана особа  та члени його родини перебувають на самоізоляції під наглядом медичних працівників громади. Зараз ведеться робота з встановлення осіб, з котрими контактував хворий.

Комиш-Зорянська селищний голова Гнатуша І.В. звертається до всіх жителів громади: «Я особисто і наші лікарі занепокоєні загальним настроєм безпечності в громаді — не всі носять захисні маски, не дотримуються соціальної дистанції. Хочу наголосити, головне — це безпека та здоров’я всіх мешканців. Розумію, що всі ми втомилися від обмежень, усім хочеться повернутися до звичного ритму життя, але, на жаль, сьогодні це неможливо. Прошу не ставитись легковажно і дотримуватись всіх карантинних заходів, рекомендацій МОЗ та ВООЗ, щодо профілактики COVID-19., а саме:

- одягати маски при відвідуванні магазинів та інших приміщень, де можливе скупчення людей. Носити маску потрібно також і на вулиці, якщо довкола Вас багато сторонніх осіб.

- намагатись дотримуватись соціальної дистанції (1,5 м)

- носити перчатки, або як можна частіше дизенфікувати руки спеціальними антисептичними засобами, чи просто мити руки з милом.

- перед тим як вийти з дому самому, чи відвести дітей до садочка та школи необхідно перевіряти у всіх членів родини температуру.»

Стежте за оперативною інформацією на нашому сайті, не довіряйте непідтвердженим джерелам.