ОГОЛОШЕННЯ 60 позачергова сесія

Дата: 09.10.2020 21:26

Фото без описуШановні жителі громади!

Повідомляємо, що 20.10.2020 року о 13.00 в приміщенні Комиш-Зорянського селищного будинку культури відбудеться 60- та позачергова сесія Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області.

На пленарному засіданні планується розглянути  наступні питання порядку денного, затверджених розпорядженням селищного голови від 09.10.2020 року

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

Проекти рішень розміщені на офіційному сайті селищної ради
в розділі ПРОЕКТИ РІШЕНЬ  -  ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

Також звертаємось до жителів громади з проханням утриматись від відвідування пленарного засідання 60 позачергової сесії Комиш-Зорянської селищної ради, у зв’язку з подовженням адаптивного карантину на території України

З метою  дотримання чинного законодавства, а саме ст. 29 ЗУ "Про захист населення від інфекційних хвороб", постанови КМУ від 11.03.2020 №211, особи, які не матимуть засоби індивідуального захисту (одноразові маска та перчатки), до сесійної зали допускатись не будуть.