Дорога Комиш-Зорянська громадо! Прийміть щирі вітання із Днем захисника України, Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Дата: 14.10.2020 06:42

Свято Дня захисника України уособилює доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі.

Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи. Невипадково українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Вочевидь цей день для вшанування нинішніх захисників України обраний не випадково.

Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.

Цей день для усіх нас водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний.

Бажаю від усього серця міцного здоров’я, благополуччя, сил та наснаги, особистого щастя та найважливіше – мирного неба над головою всім нам! Висловлюю велику вдячність і повагу всім, хто стоїть тепер в ім’я миру в Україні та схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну. Низький уклін всім землякам, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої Держави.

Комиш-Зорянський селищний голова                        Ігор ГНАТУША