Хочете прокачати свої професійні навички? Навчитися презентувати себе перед роботодавцем? Підвищити свої шанси при пошуку роботи? Тоді запрошуємо вас на безкоштовну навчальну програму!

Дата: 15.10.2020 15:05

Фото без описуПід час тренінгу ви:

Навчитесь складати резюме у різних формах

Дізнаєтесь про інструменти пошуку роботи

Отримаєте поради, як підготуватися до інтерв’ю з роботодавцем

Опануєте навички самопрезентації та пошуку роботи

Почуєте про те, як свідомо та відповідально обрати майбутню професію

Та найголовніше: після тренінгу найактивніших учасників чекає професійне навчання за сучасними напрямками. Серед них: HR менеджер та кадрове діловодство, SMM (просування в соцмережах), блогінг, копірайтинг, бухгалтерія 1С, бухгалтерія ФОП, WEB дизайн, QA (тестування ПО), індустрія краси.

Важливо! Профнавчання не обмежується лише цими напрямками. Курси можуть бути сформовані під конкретні потреби ринку праці в регіоні.

Хто може подати заявку?

Учасники/ці мають бути з таких регіонів: Дніпропетровська область (Кривий Ріг, Першотравенськ), Харківська область (Ізюмська ОТГ, Чугуїв), Луганська область (Новоайдарська ОТГ, Сєвєродонецьк, Кремінна), Запорізька область (Комиш-Зорянська ОТГ, Мелітополь, Гуляйполе), Донецька область (Маріуполь).

В пріоритеті внутрішньо переміщені особи та безробітні

Вік учасників/ць 18+ та учнівська молодь (10-11 класи)

Як потрапити на програму? Заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/3jTPYOQ

Останній день для подачі заявок: 25 жовтня 2020 року

Деталі можна дізнатися за телефонами: +380988564304+380673256008

Заходи проводяться ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» на замовлення Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) у рамках програми «Сприяння працевлаштуванню ВПО та місцевих мешканців» проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VI)», що фінансується урядом Німеччини через Німецький банк розвитку.