Заходи з нагоди відзначення 76-ї річниці вигнання нацистів з України

Дата: 29.10.2020 14:02

28 жовтня, у день відзначення 76-ї річниці вигнання нацистів з України, в знак шани загиблих у роки Другої світової війни, жителі Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади, а саме: представники Благовіщенського старостинського округу, за участі старости сіл Благовіщенка, Новокам’янка Ірини Недобуги, провели покладання квітів до підніжжя пам'ятника Невідомому солдату в центрі села Благовіщенка.

Подібний захід відбувся на території с. Ланцеве, за участі старости Світлани Смоляної.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та відзначили, що сьогодні існує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України. Скільки б не минуло часу, ми завжди пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю.

Всі заходи відбулися відповідно до рекомендацій Офісу Президента України (лист від 22.10.2020№ 04-01/2400)  з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19».