ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ГРОМАДИ, ВСІ, ХТО ПРИСВЯТИВ СВОЄ ЖИТТЯ ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ!

Дата: 09.11.2020 06:36

Вітаю вас із професійним святом - Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Працівник культури - це покликання...

Ваша діяльність – благородна справа. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожної душі, формуєте в людині почуття прекрасного, надаєте яскраві хвилини спілкування з багатогранним мистецтвом нашого народу.

Ви робите навколишній світ кращим і добрішим, докладаєте максимальних зусиль для того, щоб ми могли пишатися рідним краєм. Саме ви вмієте повести за собою і дорослого, і дитину у світ прекрасного.

Завдяки вам художні колективи нашої громади  відомі і шановані не тільки  на місцевому рівні, вони бажані гості  в інших районах та  в області.

Дякую за вашу працю!

Тож нехай ваша творча нива завжди буде встелена новими здобутками і високими досягненнями.

Щедрих творчих ужинків вам, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю. Хай щастить вам у творчості й особистому житті. Нехай здійсняться всі ваші плани, надії та сподівання, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним!

селищний голова                           Ігор ГНАТУША