Дата: 13.11.2020 21:25

Фото без опису11 листопада 2020 року - в рамках реалізації Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, Український фонд соціальних інвестицій - УФСІ VІ», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку KfW, на території Комиш-Зорянської ОТГ (Благовіщенський старостинський округ), проведено онлайн тренінгове заняття "Конфлікти в громаді". Тренінг проводила Марина Лях - консультант з розвитку потенціалу громад.

Учасники тренінгу обговорили можливі види конфліктів, їхні причини, розібрали дерево конфлікту. На практичному занятті змогли проаналізувати та розібрати один з конфліктів, який нещодавно досить бурно обговорювався на території. Навчилися практичним інструментам, які можна використати для подолання конфліктів, для їх запобігання.

Всі присутні отримали нові знання та практичні навички щодо подолання конфліктів, які будуть обов'язково використовувати в подальшій роботі.