До відома жителів Комиш-Зорянської ОТГ

Дата: 17.11.2020 16:21

З метою організації допомоги родинам, які опинились у складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, та як наслідок, виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для збереження родинних зв’язків між мамою та дитиною. Доводимо до вашого відома, що у                       м. Чернівці організовано роботу Кризового центру для жінок із дітьми «Місто добра»  для надання послуг особам,  які постраждали від домашнього насильства, зокрема в частині забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування, організації допомоги особам.

Кризовий центр для жінок із дітьми «Місто добра» – це також комплексна програма соціалізації жінок, по завершенню якої жінка-мама самостійно вміє забезпечувати себе та своїх дітей.

Мешканцями центру можуть бути жінки із дітьми з усіх областей України та громадянки інших країн, які потребують допомоги на території України, та мають можливість отримати кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу, за потреби – здобути освіту, працевлаштуватись.

Для зарахування до Кризового центру «Місто Добра» необхідно:

• попереднє узгодження із центром за телефоном чи електронною поштою;
  • флюорографія;
  • аналіз на Torch-інфекції.

Місце знаходження: м. Чернівці, вул. Річна, 10.

Контакти: 0 800 503 231 безкоштовний з усіх номерів по Україні;

+38 (099) 2000 103 офіс БФ «Я майбутнє України»;

050 243 69 71 керівник Марта Левченко.

Електронна адреса: cityofgoodness@gmail.com.

Офіційний сайт: https://misto-dobra.com.ua.

За додатковою інформацією ви можете звернутися до КУ«ЦСП» Комиш-Зорянської СР,  яка знаходиться за адресою: смт Комиш-Зоря,                             вул. Вокзальна, 5 або за телефоном 0892500744