Відбулася перша сесія Комиш-Зорянської селищної ради VIII скликання

Дата: 20.11.2020 14:25

19 листопада 2020 року о 13.00 год., в будинку культури смт Комиш-Зоря (актова зала) відбулась перша сесія Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області  восьмого скликання.

Пленарне засідання розпочала голова Комиш-Зорянської селищної територіальної виборчої комісії Пологівського району Запорізької області  Оксана Терещенко, яка проінформувала раду про підсумки виборів депутатів Комиш-Зорянської селищної ради та Комиш-Зорянського селищного голови.

Відповідно до протоколу виборчої комісії про результати голосування виборів на посаду Комиш-Зорянського селищного голови вчетверте обрано і зареєстровано Ігоря Гнатушу    (976 голосів виборців/ 54,49 %).

Представляти інтереси мешканців в селищній об’єднаній громаді будуть      22 депутата:

Вітрук Дмитро Іванович

Батечко Вадим Григорович

Батечко Тетяна Володимирівна

Якубенко Євген Анатолійович

Комиш-Зорянський селищний голова Ігор Гнатуша надав слово депутату селищної ради сьомого скликання Анатолію Бєляєву, який привітав новообраних голову та депутатів та висловив свої рекомендації щодо їх подальшої діяльності.

Завершивши усі необхідні установчі процедури про визнання повноважень депутатів і селищного голови, новообрані депутати приступили до виконання повноважень, зокрема, вирішення питань структурування органу місцевого самоврядування та організації початку його роботи.

За пропозицією Комиш-Зорянського селищного голови та результатами таємного голосування секретарем Комиш-Зорянської селищної ради обрано депутата Тетяну Рибалка, за кандидатуру якої проголосувало 20 обранців, відкритим голосуванням заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради одноголосно затверджено Віктора Мерешка, заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради з питань житлово-комунального господарства та благоустрою (21 депутат) затверджено Олександра Лісовського, заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради з гуманітарних питань та соціальної політики (21 депутат) затверджено Вікторію Левада, керуючим справами (секретар) виконавчого  комітету селищної ради – Сергія Беспавлова, Недобугу Ірину Федорівну – старостою с. Благовіщенка, с. Новокам’янка (одноголосно); Ребра Олександра Миколайовича –  старостою с. Білоцерківка, с. Черешневе (17 депутатів); Смоляну Світлану Анатоліївну – старостою с. Ланцеве (одноголосно); Савічеву Наталю Олександрівну – старостою с. Шевченківське, с. Труженка, с. Тернове, с. Руденка.

Потому новообрані депутати перейшли до розгляду інших питань порядку денного сесії.

Відділ організаційної та інформаційної роботи виконавчого апарату селищної ради.