На території Ланцівського старостинського округу відбулося онлайн тренінгове заняття " Діалог в громаді"

Дата: 26.11.2020 09:32

Фото без опису25 листопада 2020 року в рамках реалізації Проєкту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, Український фонд соціальних інвестицій - УФСІ Vl", який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку КfW, на території Ланцівського старостинського округу відбулося онлайн тренінгове заняття "Діалог в громаді". Тренінг проводила Марина Лях - консультант з розвитку потенціалу громад.
Протягом тренінгу учасники виконали практичні завдання, дізналися як налагоджувати та підтримувати діалог таким чином, щоб кожен голос був дійсно важливим у процесі ухвалення рішення.
Набуті знання учасники тренінгового заняття будуть застосовувати в житті.