Робочий візит до громади

Дата: 26.11.2020 14:03

25 листопада 2020 року до Комиш-Зорянської ОТГ, з робочим візитом, завітав директор департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА Владислав Мороко.

Директора зустріли Комиш-Зорянський селищний голова Ігор Гнатуша та заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань та соціальної політики Вікторія Левада.

Основним питанням зустрічі  було модернізація закладів культури (переваги створення комунальної установи). Піднімалося питання покращення культурних послуг в населених пунктах та важливість прийняття участі у міжнародних грантах для залучення коштів на інфраструктуру та розвитку галузі культури. Також без уваги не залишилися бібліотеки, планується поповнення бібліотечного фонду.

Результатом зустрічі стала домовленість щодо подальшої плідної співпраці.

Заступник селищного голови з питань діяльності

виконавчих органів ради, з гуманітарних питань та

соціальної політики Вікторія Левада