Вшанували пам’ять жертв Голодоморів

Дата: 28.11.2020 07:39

З метою вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років і масових голодоморів 1921-1923 та 1946-1947 років до Дня пам’яті жертв голодоморів на території Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади працівниками будинку культури смт Комиш-Зоря, за участі представників молодшого складу художньої самодіяльності,  проведений захід – коридор пам’яті і скорботи «Не згасне в серці пам’яті свіча».

В бібліотеці села Ланцеве організовано тематичну виставку, в інших бібліотеках  організовані тематичні книжкові викладки.

В загальноосвітніх навчальних закладах проведені Уроки пам’яті до Дня жертв голодоморів. В шкільних бібліотеках  організовані тематичні книжкові викладки.

Заходи проведено під загальним гаслом «ЗБЕРЕЖИ ПАМ’ЯТЬ. ЗБЕРЕЖИ ПРАВДУ.»  з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» (зі змінами і доповненнями).