Щаслива дитина - щаслива Україна!

Дата: 11.12.2020 18:08

На території Комиш-Зорянської ОТГ відбулося поповнення прийомної сім’ї та переведення її в статус дитячого будинку сімейного типу на власній житловій площі, та влаштовані на виховання і спільне проживання дітей, позбавлених батьківського піклування. Ще двоє дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування повірили, що щастя є, воно живе у теплій домівці і зветься сім’єю. На даний час в родині виховується шестеро дітей. Ці діти різного віку, проте всім їм посміхнулась доля, вони тепер мають сім’ю. Найкраще середовище для життя й розвитку дитини – сім’я.

Якщо це можливо, кожна дитина має зростати в сімейному оточенні, в атмосфері любові, бо лише так повною мірою забезпечуються її потреби, створюються оптимальні умови для гармонійного розвитку та успішної соціалізації.

Прийміть наші найщиріші слова поваги і вдячності. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти.