ДЯКУЄМО ВАМ, ЛІКАРІ !

Дата: 11.12.2020 18:10

Світ охопила пандемія коронавірусу COVID-19. Не оминула вона і українців. Це стало серйозним випробовуванням для наших громадян. Нелегка ноша  припала на плечі всіх  медичних  працівників  в  період  епідемії  коронавірусу. Вони щодня ризикують власним здоров'ям заради здоров'я та життя інших.

Наші лікарі знаходяться на «передовий і ведуть боротьбу» з невидимим ворогом – коронавірусною інфекцією. Незважаючи на високий ризик зараження, медичні працівники комунального некомерційного підприємства «Центр ПМСД» Комиш-Зорянської селищної ради,  продовжують рятувати життя мешканців нашої громади  в умовах епідемії.

Щиро дякуємо Вам за професійність та фаховість!  Незважаючи на невимовне фізичне та моральне навантаження, Ви знаходите сили і далі боротися з пандемією. Це тяжка цілодобова праця, яка нажаль не  завжди оцінена. Ви - наші герої!

У цій щоденній праці  Ви не маєте права на спокій, відпочинок чи навіть страх. І вдень і вночі Ви поруч, аби встигнути допомогти хворому! У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя.

Дякуємо Вам за все! Сьогодні Ви наші янголи! Ми з Вами, ми віримо у Вас!

З повагою,

Комиш-Зорянський селищний голова                            Ігор ГНАТУША.