До уваги ФОПів!

Дата: 14.12.2020 10:59

28 листопада 2020 року набрала чинності постанова КМУ, пов’язана з відновленням виплати допомоги на дітей до досягнення ними 10 річного віку фізичним особам ? підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, на період з 1 листопада по 31 грудня 2020 року.

Постанова Кабінету Міністрів розроблена Міністерством соціальної політики з урахуванням запровадження в Україні „карантину вихідного дня” та у зв’язку з необхідністю державної підтримки фізичних осіб ? підприємців, в сім’ях яких виховуються діти, та передбачає:

продовжити виплату допомоги на дітей особам, які її отримували у травні – серпні 2020 року, без подання нової заяви та необхідних документів ( виплату такої допомоги буде здійснено у грудні 2020 р. за листопад і грудень 2020 р.);

призначити та виплатити допомогу на дітей особам, які звернуться за її призначенням із заявою та необхідними документами до 15 грудня 2020 року, тим фізичним особам-підприємцям, які:

• сплатили ЄСВ за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи – підприємця; або

• зареєструвалися як фізичні особи – підприємці у січні – березні 2020 р.; або

• отримують пенсію за віком, або є особами з інвалідністю, або досягли віку  та звільнені від сплати за себе ЄСВ.

Заяву з необхідними документами, для тих хто звертається вперше, можна надати в електронному вигляді через інформаційні системи Мінсоцполітики: gov.ua.

Відділ «Центр надання адміністративних

послуг» Комиш-Зорянської селищної ради