ДЯКУЄМО ВАМ, ЛІКАРІ !

Дата: 23.12.2020 14:31

Відповідно до заходів місцевої цільової Програми розвитку комунального некомерційного підприємства Комиш-Зорянський «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 26.09.2018 р. № 14, зі змінами та доповненнями для виплати одноразової допомоги медичним працівникам, які безпосередньо задіяні в заходах, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню гострої респіраторної  хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, з бюджету об’єднаної територіальної громади Комиш-Зорянської селищної ради виділено кошти у сумі 109.166 тис. грн.

Відділ організаційної та інформаційної роботи

виконавчого апарату