Виконком від 23.12.2020

Дата: 23.12.2020 15:35

Фото без опису        23 грудня 2020 року о 13.00 год. голова громади Ігор Гнатуша провів засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто 10 питань. Зокрема: про проєкти селищної ради щодо затвердження місцевих цільових Програм Комиш-Зорянської селищної ради; про проєкт селищної ради щодо затвердження бюджету Комиш-Зорянської селищної територіальної громади на 2021 рік; про проєкти селищної ради щодо затвердження фінансового плану на 2021 рік КП «Мрія», КНП «Комиш-Зорянський Центр ПМСД» та КУ «Центр соціальних послуг» Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області: про організацію громадських робіт у 2021 році; про визначення видів безоплатних суспільно-корисних робіт та об’єктів, на яких відбуваються громадські роботи; про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників, які відбуватимуть адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт; про соціальний супровід сімей(осіб), які опинились у складних життєвих обставинах; про осіб, які перебувають у відділенні соціальної допомоги вдома КУ «ЦСП» Комиш-Зорянської селищної ради.

Відділ організаційної та інформаційної роботи

виконавчого апарату