Про надання нових реквізитів рахунків для сплати податків та зборів до бюджету Комиш-Зорянської селищної ТГ

Дата: 13.01.2021 14:04

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», та до статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (зі змінами та доповненнями) з 01.01.2021р. запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

У зв’язку з вищенаведеним, надаємо нові реквізити рахунків для перерахування податків і зборів, що сплачуються до бюджету Комиш-Зорянської селищної  територіальної громади, які вводяться в дію з 01.01.2021р.