МОНУ підтримує спільну ініціативу щодо технологізації закладів освіти

Дата: 16.01.2021 09:59

У межах проекту щонайменше 12 шкіл протягом 2021 року отримають технологічні подарунки, зокрема інтерактивні дошки, планшети, ноутбуки або інші гаджети. Загальний кошторис подарунку для однієї школи становить 30 тисяч гривень. Насамперед орієнтуватимуться  на школи, які не мають комп'ютерної техніки належного рівня або потребують проведення високошвидкісного інтернету.

Участь у відборі можуть взяти всі школи, які заповнять анкети. Прийом анкет триватиме до 1 грудня 2021 року. Щомісяця обиратимуть одну школу.

Уся інформація про перебіг проекту та його учасників буде регулярно публікуватися на вебресурсах ГС «Освіторія».

У разі виникнення  додаткових питань можна буде звернутися за телефоном +38 (095) 469 58 39 або електронною поштою asm@osvitoria.org.

Джерело: МОНУ