Водохреща, правила та поведінка під час святкування

Дата: 18.01.2021 13:15

19 січня увесь православний світ святкуватиме один з найважливіших днів у церковному календарі - свято Водохреща. Традиційно цього дня люди згадують важливу подію в житті Ісуса Христа - його хрещення в річці Іордан.

Занурення в ополонку вже давно стало невід’ємною частиною святкування Хрещення Господнього. Для того, щоб купання в крижаній воді пройшло максимально корисно і безпечно, особливо у тих, хто в цьому році вперше зважився на таке, кілька головних правил і типових помилок купання в ополонці.

• Щоб не впасти та не отримати травми чи забої, необхідно одягати взуття на неслизькій та рельєфній підошві

• Обережно спускайтеся з берега.

• Не ходіть на водоймища поодинці і не залишайте дітей поблизу водойми без нагляду.

• Не вживайте алкогольні напої перед зануреням.

• Якщо вразі необережності Ви потратили у воду, не панікуйте, зберіться, кличте на допомогу. А потім пригадайте та послідовно виконайте усі необхідні заходи самопорятунку та самодопомоги.

Селищна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій попереджає:

• не можна купатися в тих водоймах, де не чергують представники служб порятунку і медичні працівники;

• при груповому купанні кількість людей, які знаходяться у воді, не повинна перевищувати трьох осіб;

• заборонено купання дітей без нагляду батьків або дорослих.

Відповідно до постанови КМУ від 9 грудня 2020 року за № 1236, в період з 8 до 25 січня 2021 року на території України прийнято ряд заборон, зокрема забороняється проведення культурних масових заходів тому прохаємо жителів громади утриматись від святкування.

Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких