Шановні жителі Комиш-Зорянської громади!

Дата: 22.01.2021 12:00

Фото без описуСьогодні, 22 січня, в нашій країні  відзначається День Соборності України. Саме  в цей день  у 1919 році  на Софійській площі в Києві відбулось урочисте оголошення універсалу про воз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Республіки у соборну Українську державу. Цей день в історії нашого народу став днем народження незалежної соборної держави,  символом величного прояву єднання східних та західних українських земель.

Багато поколінь українців мріями про свою державу. Ми з вдячністю вклоняємося їх відданості справі, жертовності в ім’я України.

Наразі тема єдності знову набула значної  ваги.

Від імені депутатського корпусу, старост старостинських округів,  виконавчого комітету селищної ради  та від себе особисто щиро вітаю   вас з нагоди Дня соборності України!   Бажаю вам щастя, здоров’я, миру, добробуту,  злагоди та глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

З  повагою,

селищний голова                                          Ігор ГНАТУША