Обговорення плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на території Комиш-Зорянської селищної ради на 2021рік.

Дата: 22.01.2021 13:17

Заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань та соціальної політики Вікторією Левадою проведена нарада щодо погодження календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на території Комиш-Зорянської  селищної ради  на 2021рік. На нараді були присутні фахівець з організації дозвілля відділу культури та дозвілля виконавчого апарату Комиш-Зорянської селищної ради Микола Пігалков,  старости: с. Благовіщенка Ірина Недобуга, с. Білоцерківка Олександр Ребро, с. Ланцеве Світлана Смоляна, с. Шевченківське  Наталя Савічева, начальник відділу освіти виконавчого апарату Комиш-Зорянської селищної ради Альона Бузало,   директор Комиш-Зорянської ЗОШ Сергій Сердюк та вчитель фізичного виховання  Андрій Деменков. На онлайн зв’язку перебували  директора шкіл: Раїса Брезицька, Валентина Довгополик,  Оксана  Конько. Під час  обговорення календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, враховано дотримання карантинних вимог і прийняті додаткові міри, а саме:

• перед початком змагань проводити температурний скринінг усім учасникам;
  • забезпечити  учасників антисептиками та паперовими рушниками;
  • забезпечити недопущення скупчення людей, зокрема прибуття команд  має бути поділене в часі.