Щиро вітаємо з Ювілеєм!

Дата: 08.02.2021 14:31

Днями свій Ювілей (80-ти річчя) відзначив голова ветеранської ради с. Благовіщенка, майстер спорту з велоспорту, тренер футбольної команди «Дружба», багаторазовий призер обласних та районних змагань з шахів Войтов Олександр Петрович.

З Ювілеєм його привітали заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань та соціальної політики Вікторія ЛЕВАДА та староста сіл Благовіщенка, Новокам’янка Ірина НЕДОБУГА, які вручили Подяку Комиш-Зорянської селищної ради за дорогоцінний вклад у процвітання Комиш-Зорянської селищної територіальної громади, та з нагоди відзначення Ювілею.

Зичимо ювіляру міцного здоров’я, довгих та щасливих років життя, підтримки рідних та близьких.