Знову в 20-ці найкращих громад Запорізької області

Дата: 09.02.2021 12:07

Станом на 1 січня 2021 року Комиш-Зорянська територіальна громада увійшла до двадцятки кращих громад Запорізької області. Усього по Запорізькій області було оцінено 66 громад.

Фондом "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу" сформований черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч.

Рейтинг враховує 40 критеріальних показників та відображає інституційну привабливість громад у 2021 році.

Хочемо зазначити, що станом на 01.07.2020 року Комиш-Зорянська ТГ посідала 19-те місце в рейтингу. Через пів року не тільки залишилась у 20-ці, але й піднялася на одну сходинку вище (зайняли 18-те місце).