Про надання пільг та субсидій

Дата: 15.02.2021 13:20

За даними Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації щодо питання надання пільг та призначення житлових субсидій на придбання твердого палива і скрапленого газу у 2021 році при розрахунку вартості твердого палива та скрапленого газу на 2021 рік будуть обраховуватися за такими цінами:

• 1 тонна вугілля  -   2947 грн. 26 коп;
  • 1 балон скрапленого газу (21 кг)  - 294 грн. 73 коп.

Норми забезпечення населення  твердим паливом та скрапленим газом, відповідно до яких населенню будуть надаватися житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання:

-тверде паливо для відшкодування житлових субсидій з розрахунку на домогосподарство на рік - 2 тонни;

- пільги від 0,5 до 1 тонни  (в залежності від категорії пільговика.

Право на надання пільг для придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою вигляді відповідно до затверджених норм мають:
- особи з інвалідністю внаслідок війни - 100%;
- учасники бойових дій - 75%;

- учасники війни - 50%;
- сім’ї померлих (загиблих) ветеранів війни - 50%;
- багатодітні сім’ї - 50%.

Інші категорії мають право на надання пільг тільки на придбання твердого палива готівкою (без врахування скрапленого газу) відповідно до затверджених норм, а саме:

ветерани військової служби; органів внутрішніх справ; ветерани національної поліції; особи, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС - 50%., сільські педегоги, сільські медики, сільські  бібліотекарі та працівники, які являються пенсіонерами-100%.

Скраплений газ для надання житлових субсидій з розрахунку:

-1-2 особи- 2 балони(42 кг.);

-3-4 особи – 3 балони (63 кг.);

-5 і більше осіб- 4 балони (54 кг.);

-скраплений газ для надання пільг-1 балон (21 кг.)

Нові ціни на придбання твердого палива та скрапленого газу по субсидіях та пільгах застосовуються з 01.01.2021 року