На День закоханих 14 лютого 2021 року відбулося нагородження переможців онлайн-фотоконкурсу «Найкраща світлина закоханої пари».

Дата: 16.02.2021 10:00

Фото без описуПереможцям Анатолію та Лілії Хоменко, які нещодавно відсвяткували 50 років сімейного життя, заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань та соціальної політики Вікторією ЛЕВАДОЮ були вручені грамота та  подарунок.

Анатолій та Лілія були дуже щасливі, що стали переможцями та побажали всім закоханим зустріти 50-ти річчя подружнього життя. А головна мета їхнього подальшого життя – це діждатися правнуків, чого ми їм і БАЖАЄМО.

Під час перегляду фото учасників не могли не відзначити наймолодшу пару «закоханих» - Лягуша Павло (2015 року народження) та Мала Валерія    ( 2016 року народження), яким також були вручені подарунки та солодощі. На вручення подарунків дітки завітали зі своїми батьками та сестричкою.   Під час нагородження Вікторія ЛЕВАДА отримала запрошення на майбутнє весілля «закоханих».

Ми ще раз дякуємо всім, хто прийняв участь у нашому конкурсі!