СИТУАЦІЯ З COVID НА ЗАПОРІЖЖІ ЗНАЧНО ПОКРАЩИЛАСЯ

Дата: 17.02.2021 08:47

За останні два тижні запоріжці стали набагато менше хворіти на коронавірус. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час робочої зустрічі із журналістською спільнотою нашого регіону.

Зараз щоденно реєструється лише від двадцяти до ста нових випадків хвороби. Це суттєво менше, ніж у січні та грудні. Заповненість «ковідних» ліжок у регіоні тільки 16%, у той час, як, наприклад, на Івано-Франківщині – понад 70%.

Керівник обласної адміністрації зазначив, що сьогодні майже 90 відсотків усіх ковідних ліжок регіону забезпечено киснем. Це дозволяє рятувати набагато більше життів наших земляків.

• Попри все, розслаблятися зарано. Потрібно бути готовими до будь-якої ситуації. Необхідно неухильно слідувати правилам карантину, дотримуватись  дистанції та носити засоби індивідуального захисту. Маска - це в першу чергу повага до чужого здоров'я, - зазначив Олександр Старух.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю