Проведена профілактична робота

Дата: 18.02.2021 13:53

З метою проведення профілактичної роботи щодо запобігання потрапляння родин в несприятливі ситуації, на постійній основі, проводяться відвідування сімей (осіб), які перебувають на обліку в КУ "ЦСП" Комиш-Зорянської СР.

В умовах пандемії особливо важливою є підтримка сімей і надання комплексу соціальних послуг.

Працівниками КУ «ЦСП» Комиш-Зорянської СР,  начальником Служби у справах дітей Комиш-Зорянської селищної ради спільно зі старостою села відбулося відвідування сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, надані рекомендації щодо вирішення проблемних питань в їх сім’ях, також були проведені профілактичні бесіди щодо недопущення залишення дітей без нагляду, виконання своїх батьківських обов’язків, попередження насильства в родині.