До 150-річчя з дня народження Лесі Українки

Дата: 25.02.2021 10:25

Фото без опису25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) - видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури.

Це вона, вслід за Шевченком, переконала свій народ у тому, що він може говорити й бути почутим, претендувати на визнання й славу. Це вона заново під'єднала українську культуру до засадничих цінностей європейської цивілізації.

Враховуючи винятковий внесок Лесі Українки у розвиток української літератури, у культурне, освітнє та суспільно-політичне життя України, з метою належного відзначення 150-річчя з дня її народження в бібліотеках закладів культури Комиш-Зорянської селищної територіальної громади організовано книжкові викладки на відповідну тематику.