Шановні мешканці Комиш – Зорянської ТГ!

Дата: 26.02.2021 15:31

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України
від 17.02.2021 № 104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України»
та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території району продовжено дію карантину до 30.04.2021

В зв’язку з вищезазначеним прохаємо не бути байдужими до  одиноких осіб та осіб, які одиноко проживають, серед осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають на самоізоляції (у разі необхідності) та  повідомляти про такі випадки з метою організації належного соціального супроводу.

В разі  виявлення осіб із зазначених категорій, звертайтесь за телефоном: 0954960474 або за адресою: смт Комиш – Зоря, вул. Вокзальна, 5 каб. 9.

Дирекотор КУ «ЦСП» Людмила ЛИХВАРЬ