Комиш-Зорянська селищна територіальна громада
Пологівського району Запорізької області

Пільгове кредитування.

Дата: 03.03.2021 15:53
Кількість переглядів: 1119

Фото без опису

На виконання Указу Президента України від 27.03.98 №222/98 „Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі” в області розроблена і більше 22 років успішно діє Цільова регіональна програма «Сільське подвір’я» (надалі - Програма).

Для реалізації Програми створено Обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі (надалі - Фонд).

Фонд виконує завдання Програми шляхом надання пільгових довгострокових кредитів сільським мешканцям для будівництва нових житлових будинків з надвірними приміщеннями, добудови, реконструкції житлових будинків, спорудження інженерних мереж та підключення їх до існуючих комунікацій, купівлі житла, розвитку особистого підсобного господарства.

За користування кредитом встановлена плата у розмірі трьох відсотків річних.

Кредит надається позичальнику на термін від 1 0 до 20 років.

Сума кредиту визначається з урахуванням платоспроможності позичальника, але не може перевищувати:

400 тисяч гривень для спорудження нового житлового будинку з надвірними підсобними приміщеннями;

300 тисяч гривень для придбання житла;

250 тисяч гривень для реконструкції житла або добудови незавершеного будівництвом житла;

100 тисяч гривень для спорудження інженерних мереж та підключення їх до існуючих комунікацій, розвитку фермерського чи особистого селянського господарства, придбання сільськогосподарської техніки, обладнання, насіння та посадкового матеріалу, птиці та тварин, а також на вирішення інших соціальних питань.

За період реалізації Програми на території Запорізької області з сільськими мешканцями укладено 11 122 кредитних договори на загальну суму 161 922,7 тис.грн. Це дало можливість 2116 сім’ям добудувати, реконструювати або придбати житлові будинки, більше 10 000 сім’ям газифікувати свої оселі, 250 сім’ям придбати молодняк худоби і сільськогосподарську техніку.

Не залишились осторонь і мешканці Комиш - Зорянської сільської ради, за час дії Програми з ними укладено 15 кредитних договорів на загальну суму 600,0 тис.грн. (додаток №1).

Велика соціальна значимість Програми полягає в тому, що вона одна з не багатьох, а можливо й єдина, надає реальну допомогу конкретному сільському мешканцю в покращенні його житлових та побутових умов, дає змогу розвивати власне селянське господарство, допомагає закріпити молоді кадри на селі, сприяє розвитку приватного підприємництва.

Програма є постійно діючою, фінансування відбувається за рахунок бюджетів всіх рівнів: Державного, обласного та районних.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь